Astropay Nedir?
Ana Sayfa  ›  Astropay Nedir?

Astropay; Tüm dünyada anlaşmalı olduğu alışveriş sitelerinde geçen, kişisel bilgiler içermeyen, 16 haneli rakamlardan oluşan ön ödemeli bir kart türüdür. Aynı zamanda üzerinde geçerlilik süresini belirten bir son kullanma tarihi mevcuttur. Astropay’ı anlaşmalı olduğu şirketlerden güvenli bir şekilde alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Astropay kart kullanmanız için sizden herhangi bir kişisel bilgi vermeniz istenmez. 16 haneli numara, son kullanma tarihi ve güvenlik kodundan dolayı kredi kartına benzemesine rağmen ad, soy ad gibi sizi deşifre edecek bilgileriniz yer almaz. Bu yüzden alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir karttır. Havale yöntemi ile satış gerçekleştiğinden dolayı kredi kartı ekstrenizde de herhangi bir içerik yer almaz.

Kullanımının avantajlarının fazla olduğu kadar satın alınması da oldukça kolay olan astropay, Global Planet Trading bünyesinde kurulan web siteden kolaylıkla satın alabilirsiniz.. Sitede yer alan “Canlı Destek” bölümüne girildikten sonra 10 ile 500$ arasında değişen kartlardan birini seçerek “Danışman yardımı ile” iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.. Daha da güvenli alışveriş yapmak isteyenler ise canlı destek sayfasını ziyaret ederek de ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için Müşteri memnuniyeti odaklı satış politikalarımızla, sizlere en iyi Astropay fiyatını sunma misyonu ile hareket etmekteyiz.